Młodzi Bogowie
BBDO / Prudential / Kampania 360 / listopad 2015

Młodzi Bogowie

Przygotowując się do przetargu dla Prudentiala, spotkaliśmy się z panią, która sprzedaje ich ubezpieczenia, żeby dowiedzieć się więcej o tym, kim są ich klienci. W trakcie rozmowy pani rzuciła hasło: „Spotykam się codziennie z takimi młodymi bogami, którzy myślą, że będą zawsze zdrowi i tylko będą więcej zarabiać”. To pani Ida wymyśliła ten koncept, za co bardzo dziękujemy! My go tylko zabraliśmy w podróż po wszystkich możliwych mediach.

  Realizacje

  Pierwszy film opowiadał o beztrosce Młodego Boga, który ani myśli odkładać na emeryturę. W drugiej odsłonie kampanii zajęliśmy się problemem dzieci Młodego Boga. Są kochane i… pozbawione środków na start w dorosłe życie. Po tej lekcji rodzicielstwa, wróciliśmy do problemu emerytur. Bo jaki jest sens marzeń, jeśli nie dbamy o pieniądze na ich realizację?

  Młody Bóg kolejny raz dostaje po nosie, ale na szczęście jest dla niego światełko nadziei.

  W prasie

  Do wszystkie­go, co drukowane, przygotowa­liśmy serię „Mitów młodych bogów”

  „Mity młodych bogów” to bariery, jakie wszyscy sobie stawiamy, żeby tylko nie zacząć oszczędzać. Każda reklama to inny mit i inny sposób jego obalenia. Co bardzo ważne: każda reklama to inny, świetny rysunek Pawła Jońcy!

   Młodzi Bogowie
   Młodzi Bogowie
   Młodzi Bogowie
   Młodzi Bogowie
   Młodzi Bogowie
   Web Design mlodzibogowie.pl
   W Internecie

   Cała kampania
   kieruje na stronę
   mlodzibogowie.pl.
   Użytkownicy znajdują
   na niej odpowiedzi
   na wszystkie pytania,

   jakie mogliby mieć w kwestii oszczędzania na swoją emeryturę. Na stronie zebrane są wszystkie „Mity młodych bogów” i do każdego z nich dopasowane jest narzędzie, które pozwala mity obalać. Każdy może na tej stronie też sprawdzić, ile procent młodego boga ma w sobie.

   mlodzibogowie.pl

   W kinie

   Młodzi bogowie
   często chodzą
   do kina.

   Przyłapaliśmy ich tam z naszym podchwytliwym zwiastunem filmowym. Można się poczuć naprawdę spełnionym reklamiarzem, kiedy podczas Twojego spotu w kinie zapada nagle kompletna cisza.

   Mejking ofy

   A tak
   było na planie:

   zobacz następny projekt
   Mali Bracia Ubogich