Mali Bracia Ubogich. Wigilia.
BBDO / Mali Bracia Ubogich / Kampania / 2016-2017

Mali Bracia Ubogich. Wigilia.

Jest wiele rzeczy, od których trudno uciec podczas Świąt. Piosenka Last Christmas jest pierwszą z nich. I drugą. I trzecią… Radio jednak można wyłączyć, ale jak wtedy uporać się z samotnością? Podczas gdy wszyscy kupują dla kogoś prezenty, gotują kolację dla najbliższych i tłoczą się w pociągach do domu, świadomość samotnych Świąt jest wyjątkowo dojmująca. Powodów może być wiele, ale smutek i tak łamie serce.

Mali Bracia Ubogich to stowarzyszenie, które zajmuje się drobnymi i pozornie mało spektakularnymi gestami pomocy. Co roku jej pracownicy docierają do najbardziej samotnych i fundują im Wigilię we wspólnym gronie podobnych sobie osób. Bo czasem świąteczna kolacja nie tylko straszy samotnością, ale i pustym talerzem.

W tej kampanii przedstawiliśmy prawdziwych beneficjentów naszych działań. Filmy zrealizowaliśmy pro bono dzięki pomocy równie wrażliwych partnerów. W efekcie fundacja Mali Bracia Ubogich mogła w 2016 roku postawić ciepłe dania przed 20 tysiącami osób, które tego szczególnego dnia nie były samotne przy wigilijnym stole.

    Mali Bracia Ubogich. Wigilia.
    zobacz następny projekt
    Dicoflor