Mali Bracia Ubogich. Wigilia.
BBDO / Mali Bracia Ubogich / Kampania / 2016-2017

Mali Bracia Ubogich. Wigilia.

Jest wiele rzeczy, od których trudno uciec podczas Świąt. Piosenka Last Christmas jest pierwszą z nich. I drugą. I trzecią… Radio jednak można wyłączyć, ale jak wtedy uporać się z samotnością? Podczas gdy wszyscy kupują dla kogoś prezenty, gotują kolację dla najbliższych i tłoczą się w pociągach do domu, świadomość samotnych Świąt jest wyjątkowo dojmująca. Powodów może być wiele, ale smutek i tak łamie serce.

Mali Bracia Ubogich to stowarzyszenie, które zajmuje się drobnymi i pozornie mało spektakularnymi gestami pomocy. Co roku jej pracownicy docierają do najbardziej samotnych i fundują im Wigilię we wspólnym gronie podobnych sobie osób. Bo czasem świąteczna kolacja nie tylko straszy samotnością, ale i pustym talerzem.

W tej kampanii przedstawiliśmy prawdziwych beneficjentów naszych działań. Filmy zrealizowaliśmy pro bono dzięki pomocy równie wrażliwych partnerów. W efekcie fundacja Mali Bracia Ubogich mogła w 2016 roku postawić ciepłe dania przed 20 tysiącami osób, które tego szczególnego dnia nie były samotne przy wigilijnym stole.

    Mali Bracia Ubogich. Wigilia.
    zobacz następny projekt
    Dla tych, co się znają